Dlaczego My

Rozsmakuj się w zdrowej diecie i przekonaj się, że warto!

Przygotowując dietetyczne posiłki wysokiej jakości, pragniemy zarazić Cię pasją do zdrowego odżywiania. Ułatwimy Ci wdrożenie zdrowej diety, minimalizując trudności, jakie zwykle temu towarzyszą. Udowodnimy Ci, że zdrowo znaczy smacznie.

Wiemy, że walka ze zbędnymi kilogramami nie polega na niejedzeniu, ale głównie na odpowiednim rozłożeniu kalorii w ciągu dnia i zbilansowaniu każdego posiłku. Jedząc nieregularne posiłki a także zbyt małą ilość kalorii nasz organizm uruchamia tzw. mechanizm obronny przed zagłodzeniem i spowalnia przemianę materii.  Przez cały dzień potrzebujemy odpowiedniej ilości paliwa do funkcjonowania.  Jeśli go nie dostarczamy, oprócz spowolnienia metabolizmu, doprowadzimy do zaburzenia gospodarki hormonalnej, zaczniemy gromadzić zbędną tkankę tłuszczową i spalimy mięśnie. Dlatego, jeśli chcemy schudnąć, musimy jeść.

dlaczego my zdrowa zywnosc

Zdrowe odżywianie nie tylko wpływa na nasze dobre samopoczucie, wygląd i zdrowie, ale również determinuje nasz styl życia. Dlatego przykładamy olbrzymią wagę do wyboru najświeższych i najlepszych produktów, wykorzystywanych do przygotowania pełnowartościowych, zdrowych i smacznych dań, starannie dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.


Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Innowacyjne podejście do gotowania, wykorzystanie najnowszych technologii pomagających w zachowaniu wartości odżywczej oraz wykorzystanie sezonowych produktów – to wszystko sprawia, że nasze posiłki są niskokaloryczne i zdrowe, ale przede wszystkim urzekają smakiem i różnorodnością.

dlaczego my zdrowa zywnosc

Skład posiłków opracowany jest wspólnie z dietetykiem, dzięki czemu przygotowywane dania zawierają odpowiednio zbilansowane składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nasze posiłki zawierają zgodne z zaleceniami ilości składników odżywczych: białek, węglowodanów, tłuszczy, błonnika, witamin i minerałów.  Właściwy rozkład jakościowy tych składników daje gwarancję braku wahań insuliny, glukozy i pomaga utrzymać